28 جولای 2016 , ساعت 13:27
9 views
51435

به کارگیری سامانه های تصویری و پهپادها در مرزهای کشور

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان روز پنجشنبه در جریان دیدار با جانبازان قطع نخاعی دفاع مقدس در مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی مشهد (ره) افزود: این اقدام ضمن ارتقای سطح امنیت کشور، مرزهای ایران را به یکی از امن ترین مرزهای منطقه تبدیل کرده است.
وی اظهار کرد : مجموعه نیروی زمینی ارتش در خصوص پاسداری از مرزها، نیروهای انسانی را با چینش منظمی در لایه های مختلف مستقر کرده است.
وی بیان کرد: امسال برای ارزیابی قدرت نظامی و دفاعی نیروی زمینی ارتش چهار رزمایش بزرگ و 20 رزمایش تخصصی برنامه ریزی شده که تاکنون یک رزمایش عمده و چهار رزمایش تخصصی به اجرا درآمده است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار کرد : سه رزمایش دیگر نیز تا انتهای سال در مناطق جنوب شرق، جنوب غرب و مرکز کشور و رزمایش های تخصصی نیز در مناطق مختلف اجرا می شود.
امیر پوردستان گفت: دیدار با جانبازان انتقال پیام مقاومت و ایستادگی آنان به تمام سربازان نیروی زمینی و ارتش جمهوری اسلامی به خصوص نسل سوم و چهارم انقلاب است تا همواره گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بوده و از اسلام و انقلاب دفاع کنند.
وی اضافه کرد: با برنامه ریزی انجام گرفته و همکاری های مشترک با بنیاد شهید و امور ایثارگران، تسهیلات بهتری در اختیار جانبازان به لحاظ ارتقای سطح رفاه آنان قرار می گیرد.
نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران 46 هزار شهید و 126 هزار جانباز تقدیم نظام اسلامی کرده است.
7489 / 7500/ 6012 /1484

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)