27 آگوست 2016 , ساعت 20:53
8 views
54100

بهره برداری از سه طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در بخش هلیلان

به گزارش ایرنا، فرماندار چرداول در آیین بهره برداری از طرح های بخش هلیلان گفت: این طرح ها در حوزه عمرانی، خدماتی و کشاورزی هستند و برای اجرای آنها هفت میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.
پرویز کولانی این طرح ها را شامل آسفالت معابر و کوچه های روستای تخم بلوط علیا، طرح آبیاری قطره ای در 25 هکتار از اراضی کشاورزی منطقه و افتتاح ساختمان ثبت احوال بخش هلیلان اعلام کرد.
وی تاکید کرد: قبلا خدمات ثبت احوال به مردم بخش هلیلان در اداره مرکزی شهرستان انجام می شد که با راه اندازی این واحد و ارتقای نمایندگی به اداره ثبت احوال، تمام خدمات و فعالیت های اداری، صدور کارت ملی، کارت هوشمند و شناسنامه در این اداره انجام می شود و دیگر لازم نیست مردم برای این امور خود به سرابله مراجعه کنند.
فرماندار چرداول توسعه زیر ساخت های مناطق محروم را از برنامه های دولت تدبیر و امید دانست و یادآور شد: در راستای رفع محرومیت ها و کمبودها در اعتبارات امسال بیش از 50 میلیارد ریال در تمام حوزه ها به بخش هلیلان اختصاص یافته است.
به گفته وی، علاوه بر این، برای تکمیل و ساخت ایستگاه پمپاژ آب کهره – داجیوند نیز 150 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی در نظر گرفته شده است.
بخش هلیلان با داشتن جمعیت 23 هزار نفری در 45 کیلومتری سرابله مرکز شهرستان چرداول از مناطق محروم و توسعه نیافته استان ایلام است.
7176/9002انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)