۲۴ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۳۳
6 views
55096

برگزاری کارگاه های آموزشی مددجویان کمیته امداد در ساوجبلاغ

شاپور قاسمی شیخ طبقی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: کمیته امداد به منظور احیای فرهنگ کار و پایدار سازی مشاغل، آشنایی با قوانین ومقررات اصناف، ایجاد شغل برگزاری کارآفرینی کارگاه آموزشی را برای مددجویان تحت پوشش خود در نظرگرفته است.
وی افزود: برگزاری این دوره های آموزشی باعث شکوفایی اقتصادی و پایداری مشاغل است.
این مقام مسئول کمیته امداد ساوجبلاغ تصریح کرد: فراهم کردن زمینه اشتغال و خودکفایی مددجویان زیرپوشش کمیته امداد و افراد بی بضاعت شهرستان از اولویت های کاری این نهاد مقدس است
مدیر کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت : ایجاد اشتغال یکی از دغدغه های اصلی مسئولان این نهاد است چرا که صیانت از تحکیم خانواده، احیای عزت نفس و کرامت خانواده ها و ریشه کن کردن فقر از ویژگی های مهم در بحث توانمندسازی خانواده های کمیته امداد است.
قاسمی شیخ طبقی خاطرنشان کرد : آموزشهای در نظر گرفته شده برپایه آموزشهای کوتاه مدت وبلند مدت بوده که آموزش کوتاه مدت برای ۲ هزار نفر در نظرگرفته شده و آموزش بلند مدت برای ۳۰۰ نفر با بیش از ۸۰ ساعت آموزش وباهدف کارآفرینی و حرفه آموزی می باشد.
وی درپایان با بیان اینکه با سیاست کمیته امداد سالیانه ۵ در صد مددجویان با ایجاد اشتغالی که این اداره فراهم می آورد از چرخه حمایت خارج می شوند گفت : در این راستا کمیته امداد ۵۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات این اداره برای اشتغال مددجویان در نظرگرفته است.
۱۵۳۵

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)