8 اکتبر 2016 , ساعت 16:42
8 views
5

بخش زایمان بیمارستان بوکان توسعه می یابد

محمد مقصد حق روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با اجرای طرح توسعه بیمارستان شهید قلی پور بخش زایمان از 330 متر مربع به بیش از 620 متر مربع افزایش پیدا می کند.
وی با بیان اینکه سالانه بیش از پنج هزار زایمان در بخش زایمان بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان صورت می گیرد، ادامه داد: لازم است که بخش زایمان شهرستان بوکان از نظر مساحت، امکانات و تجهیزات توسعه پیدا کند چون که این بیمارستان علاوه بر شهرستان بوکان روستاهای شهرستان های تکاب، شاهین دژ، میاندوآب و روستاهای شهرستان سقز در استان کردستان را پوشش می دهد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان افزود: طرح توسعه بیمارستان بوکان در بهمن ماه امسال و به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد و هم اکنون بیش از 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 80 درصد تجهیزات آن نیز ارسال شده است.
به گزارش ایرنا، طرح توسعه بیمارستان شهید قلی پور در زمینی به مساحت 25 هزار و 336 متر مربع و با زیربنای هفت هزار و 986متر مربع در دو طبقه در حال اجراست.
با اتمام این طرح که عملیات اجرایی آن از سال 87 آغاز شده است، تعداد تخت های این بیمارستان از 97 به 250 تخت افزایش می یابد.
7510/3093/2093**خبرنگار: محمد ادیب**انتشار دهنده: صابر چهرقانی

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)