17 آگوست 2016 , ساعت 16:29
10 views
53239

ایوان اولین شهر اجرا کننده طرح آموزشی رانندگان تاکسی درون شهری

حجت اله ایمانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طرح ارتقای مهارت شاغلان صنوف مختلف و عملیاتی نمودن آموزش رانندگان تاکسی درون شهری در فاز اول اجرا می شود.
وی افزود: در حال حاضر 50 نفر از تاکسیرانان با ارائه مدارک جهت شرکت در کلاس های آموزشی این طرح معرفی و هفته آینده آموزش های لازم را فرا می گیرند.
ایمانی تاکید کرد: این دوره آموزشی در قالب سه بخش اخلاق اسلامی حرفه ای و حقوق شهروندی، بخش دوم حقوق ترافیکی، مقررات راه ها و موارد انتظامی و بخش سوم نیز خودیاری فنی خودرو انجام می گیرد.
وی یادآور شد: نحوه اطلاع رسانی و فراگیری تمامی رانندگان تاکسی داخل شهری جهت حضور در دوره آموزشی مذکور بر عهده شهرداری است و ظرف مدت حداکثر یک هفته لیست و مدارک ثبت نام کنندگان گروه 20 نفر اول جهت برنامه ریزی های بعدی در اختیار مرکز آموزشی فنی و حرفه ای قرار خواهد گرفت.
وی گفت: دوره آموزشی برای هر گروه در 2 روز و به صورت ترکیبی نیروی انتظامی و پلیس راهور در روز اول و تبلیغات اسلامی و فنی و حرفه ای در روز دوم اجرا می شود.
مسئول واحد تاکسیرانی ایوان افزود: از طریق شهرداری با نصب بنر در سطح شهر نسبت به اطلاع رسانی و الزام تمامی رانندگان تاکسی درون شهری جهت شرکت در دوره آموزشی اقدام کرده است و هر گونه تمدید کارت دارندگان تاکسی و نیز اعطای مرخصی منوط به گذراندن دوره آموزشی مذکور خواهد بود.
ایمانی با بیان اینکه کلاس ها در مرکز آموزش فنی و حرفه ای ایوان برگزار می شود، اضافه کرد: حداکثر زمان اجرای طرح آموزشی برای تمامی رانندگان تاکسی درون شهری تا پایان شهریور ماه سال جاری است.
7180/9002

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)