17 سپتامبر 2016 , ساعت 21:46
5 views
55288

انقلاب اسلامی هیچگاه از مکر دشمنان در امان نخواهد بود

به گزارش خبرنگار ایرنا، عباس بایرامی روز شنبه در نشست تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس سپاه قدس گیلان در رشت با تبرک دهه امامت و ولایت و ولادت امام هادی (ع) اظهار کرد: سی و ششمین هفته دفاع مقدس با اجرای ویژه برنامه هایی در استان گرامی داشته خواهد شد.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی هیچگاه از مکر دشمنان در امان نخواهد بود، تصریح کرد: آمریکا در راس تقابل علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و عامل اصلی حمله عراق به ایران است.
رئیس ستاد هفته دفاع مقدس سپاه قدس گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی همواره در تیررس دشمنی استکبار جهانی قرار دارد ،گفت: تحمیل جنگ هشت ساله علیه انقلاب اسلامی یکی از شیطنت های دشمن بود.
بایرامی به شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی امام راحل اشاره کرد و گفت: این موضوع برای آمریکا بسیار درد آور بود و این کشور زمانی که اهداف و منابع خود را در خطر دید به دسیسه های مختلف دست زد که از جمله آن، ایجاد درگیری های داخلی مانند مباحث قومیتی، ترور بود.
وی با اشاره به اینکه هشت سال جنگ نابرابر بر کشورمان تحمیل شد ، گفت: ایران در زمان شاه به عنوان یک پایگاه امن برای آمریکا محسوب می شد و با پیروزی انقلاب آمریکا یکی از متعهدین خود را از دست داد.
بایرامی با بیان اینکه این جنگ در شرایطی بود که تمام قدرت ها در یکسو قرار داشتند ، تصریح کرد: ما تنها بودیم و امام راحل فرمودند ما در اوج مظلومیت انقلاب را به تمام دنیا صادر کردیم.
رئیس ستاد هفته دفاع مقدس سپاه قدس گیلان شعار هفته دفاع مقدس را ما آماده ایم عنوان کرد و گفت: پرداختن به موضوع دشمن شناسی و استکبارستیزی با محوریت آمریکای جنایت کار، برجسته سازی نقش آمریکا در آغاز جنگ علیه کشور، توجه به نقش جنگ نرم، انطباق حرکت شهدای دوران دفاع مقدس با شهدای مدافع حرم از اهداف برنامه های این هفته است.
31 شهریورماه مصادف با آغاز جنگ تحمیلی در سال 59 و هفته دفاع مقدس است.
گیلان هشت هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است.
خبرنگار – مریم سلیمانی دبیر – نصراله ابراهیمی
/6070/7296

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)