۳ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۵۸
9 views
53870

افتتاح ۱۳ طرح عمرانی با صرف بیش از ۲۲ میلیارد ریال در فسا

بخشدار بخش مرکزی فسا، چهارشنبه در مورد این طرح ها، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: حفر و تجهیز چاه پهن با صرف پنج میلیارد ریال اعتبار، حفر و تجهیز چاه شماره ۴ روستای چهل چشمه با چهار میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال،
تجهیز چاه، احداث موتور خانه و منبع بتنی روستای زیتونک با هزینه چهار میلیارد ریال از جمله این طرح هاست.
ابراهیم خرم افزود: افتتاح ساختمان دهیاری روستای کاظم آباد و محمود آبا سفلی با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال،
اجرای آسفالت روستای تنگ کرم با یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال، احداث ایستگاه پمپاژ روستای کچویه با یک میلیارد ریال، احیا و مرمت قنات روستای تنگ کرم با ۴۵۰ میلیون ریال در زمره طرح هایی است که در این بخش افتتاح شد.
او افزود: آسفالت راه روستایی شهید رجایی با ۶۰۰ میلیون ریال، اجرای طرح هادی روستای محمود آباد سفلی با صرف ۸۰ میلیون ریال و افتتاح دیتای روستای خیرآباد با هزینه ۵۰ میلیون ریال شماری دیگر از طرح هایی است که به بهره برداری رسید.
همچنین امروز (چهارشنبه) مرکز بهداشتی درمانی روستای کوشک قاضی شهرستان فسا در زمینی به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و با اعتبار ۲ میلیارد و ۹۴۶ میلیون ریال افتتاح شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا در آیین افتتاح این مرکز درمانی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت ودرمان، کارهای اساسی انجام شده است، گفت: این مرکز بهداشتی درمانی برای ارتقای هر چه بهتر خدمات بهداشتی درمانی به جمعیت پنج هزار نفری روستای کوشک قاضی احداث شده است.
علیرضا عسکری افزود: در دولت یازدهم، توسعه زیرساخت های بهداشتی اولویت بیشتری داشته است و از مصادیق آن نوسازی تجهیزات اداری و بهداشتی همه مراکز و خانه های بهداشت زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی فسا در یک سال گذشته است که برای انجام آنها اعتباری افزون بر چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.
۶۱۱۳ /۶۱۱۸

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)