24 آگوست 2016 , ساعت 20:58
10 views
53870

افتتاح 13 طرح عمرانی با صرف بیش از 22 میلیارد ریال در فسا

بخشدار بخش مرکزی فسا، چهارشنبه در مورد این طرح ها، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: حفر و تجهیز چاه پهن با صرف پنج میلیارد ریال اعتبار، حفر و تجهیز چاه شماره 4 روستای چهل چشمه با چهار میلیارد و 450 میلیون ریال،
تجهیز چاه، احداث موتور خانه و منبع بتنی روستای زیتونک با هزینه چهار میلیارد ریال از جمله این طرح هاست.
ابراهیم خرم افزود: افتتاح ساختمان دهیاری روستای کاظم آباد و محمود آبا سفلی با یک میلیارد و 500 میلیون ریال،
اجرای آسفالت روستای تنگ کرم با یک میلیارد و 850 میلیون ریال، احداث ایستگاه پمپاژ روستای کچویه با یک میلیارد ریال، احیا و مرمت قنات روستای تنگ کرم با 450 میلیون ریال در زمره طرح هایی است که در این بخش افتتاح شد.
او افزود: آسفالت راه روستایی شهید رجایی با 600 میلیون ریال، اجرای طرح هادی روستای محمود آباد سفلی با صرف 80 میلیون ریال و افتتاح دیتای روستای خیرآباد با هزینه 50 میلیون ریال شماری دیگر از طرح هایی است که به بهره برداری رسید.
همچنین امروز (چهارشنبه) مرکز بهداشتی درمانی روستای کوشک قاضی شهرستان فسا در زمینی به مساحت یک هزار و 500 مترمربع و با اعتبار 2 میلیارد و 946 میلیون ریال افتتاح شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا در آیین افتتاح این مرکز درمانی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت ودرمان، کارهای اساسی انجام شده است، گفت: این مرکز بهداشتی درمانی برای ارتقای هر چه بهتر خدمات بهداشتی درمانی به جمعیت پنج هزار نفری روستای کوشک قاضی احداث شده است.
علیرضا عسکری افزود: در دولت یازدهم، توسعه زیرساخت های بهداشتی اولویت بیشتری داشته است و از مصادیق آن نوسازی تجهیزات اداری و بهداشتی همه مراکز و خانه های بهداشت زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی فسا در یک سال گذشته است که برای انجام آنها اعتباری افزون بر چهار میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.
شهرستان فسا در فاصله 130کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.
6113 /6118

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)