16 نوامبر 2016 , ساعت 6:10
8 views
4

ادعاهایی شگفت برانگیز در مورد دو خرید سرخپوشان

به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات دو بازیکن اوکراینی به خدمت گرفت که گفته می شود ماحصل برپایی اردوی تدارکاتی آنها در اوکراین بوده است.

ولادیمیر پریموف و آلکسی پلی یانسکی با رزومه ای نسبتا خوب اما آمادگی بدنی نامناسب لباس پرسپولیس را برتن کرده اند و تاکنون نیز فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرده اند و نیمکت نشین بوده اند.

در این بین پریموف بیشتر از مدافع اوکراینی فرصت بازی پیدا کرده و عملکرد فاجعه باری نیز نداشته و در بازی های تدارکاتی نیز جزو گلزنان تیمش بوده اما با این حال خرید موفقی به حساب نمی آید.

پلی یانسکی هم که فعلا زیاد بازی نکرده به گواه خبرنگارانی که در تمرینات او را زیرنظر گرفته اند، از آمادگی کافی به دور است.

نکته جالب اینکه این دو جزو بازیکنان گران قیمت پرسپولیس محسوب می شود و همین نکته به سوژه ای برای انتقاد از باشگاه و برانکو تبدیل شده است.

حالا روزنامه خبر ورزشی مدعی شده که قیمت واقعی این دو بازیکن قبل از حضور در ایران حدود 50 هزار دلار بوده ولی در ابتدای فصل جاری قراردادی به ارزش حدود 900 میلیون تومان با پرسپولیس بسته اند تا روی نیمکت بنشینند!

باید دید این ادعا از سوی مدیران پرسپولیس تایید می شود یا خیر. ضمن اینکه هنوز کسی مطمئن نیست که این دو بازیکن به خواست برانکو ایوانکوویچ جذب تیم شدند یا تحمیلی بوده اند!

Let's block ads! (Why?)

پاسخ دهید