1 ژانویه 2017 , ساعت 5:40
4 views
4

آچمز مسئولان استقلال درباره رحمتی

با وجود آنکه در ابتدا رحمتی درخواست رضایت نامه کرد و هم مدیر و هم مربی استقلال اعلام کردند که اگر بخواهد برود، می رود اما رحمتی با توجه به قرارداد سه ساله فعلا معادله را پیچیده کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، خیلی ها متعجب شدند وقتی مهدی رحمتی را در تمرین استقلال برای نیم فصل دوم دیدند آن هم بعد از مصاحبه های منصوریان و افتخاری که هر دو اعلام کردند رحمتی رضایت نامه خواسته و خواستار جدایی شده و ما هم با جدایی او مخالفتی نداریم.

در واقع موضع مشترک مدیرعامل و سرمربی استقلال کاملا مشخص می کرد که هیچ کدام از این دو دنبال نگه داشتن رحمتی که خودش هم درخواست نامه عدم نیاز کرده بود نیستند. درخواست نامه از سوی رحمتی از یک سو و اعلام دادن رضایت نامه از سوی مدیر عامل و سرمربی عملا پیش بینی ها را به این سو برد که رحمتی از استقلال جدا خواهد شد و تمام.

با این حال اما چنین اتفاقی رخ نداد و استقلال دور جدید تمریناتش را هم با مهدی رحمتی شروع کرد تا معادلات  و پیش بینی ها اشتباه از آب درآید.  رحمتی اعلام کرد رضایت نامه نمی خواهد و تا پایان تعهدش در استقلال می ماند.

در چنین فضایی بود که مدیر و سرمربی استقلال عملا آچمز شدند چرا که با وجود انتقادهای بسیار در ابتدای فصل امسال، مهدی رحمتی قرارداد سه ساله با استقلال بسته بود. در همان روزها خیلی ها اعتراض کردند که نباید با بازیکنان مسن قرارداد سه ساله بسته شود و درست اینست که قرارداد های بلند مدت با بازیکنان جوان و آینده دار بسته شود.

در نهایت امروز مدیر و سرمربی استقلال به دلیل اینکه رحمتی قرارداد سه ساله با استقلال دارد نمی توانند با هزینه کم این بازیکن را از استقلال کنار بگذارند. باید دید نهایت این اختلاف چه خواهد بود و کار به کجا می رسد.

This article passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.
Recommended article: The Guardian’s Summary of Julian Assange’s Interview Went Viral and Was Completely False.

پاسخ دهید